Faaliyet Alanları

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku

BK HUKUK BÜROSU, Eskişehir ve çevresinde, İş Ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanında uzman avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak, işçi ve işverenler arasında oluşan hukuki ihtilafların uzlaştırma aşamasına da dahil çözümü, işçilerin işverenlerine karşı açılabileceği her türlü tazminat ve alacak davaları ile işe iade, iş kazası ve hizmet tespiti davalarında, işverenler bakımından işçi özlük dosyalarının oluşturulması, işyeri yönetimi hakkında hukuki danışmanlık verilmesi konularında, hizmet almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Alanındaki Hizmetlerimiz;

· İşçi-İşveren Arası İhtarname - Fesih Yazıları Düzenlenmesi,
· Savunma Talepli Yazıların Düzenlenmesi,
· İş Hukuku Eğitimlerinin İşçi Ve İşverenlere Verilmesi,
· İş Hukukundan Doğan Uyuşmazlıkların Uzlaştırma Aşamasında Takibi,
· İşçi Alacağına İlişkin Davaların Takibi, (Kıdem Tazminatı Alacağı, İhbar Tazminatı Alacağı, Fazla Mesai Alacağı, Maaş Alacağı Ve Tüm Alacaklara Dair.)
· İş Kazası Ve Meslek Hastalığına İlişkin Tazminat Davalarının Takibi,
· İşe İade Davalarının Takibi,
· Sosyal Güvenlik Hukukuna İlişkin Davaların Takibi,
· Hizmet Tespiti Davalarının Takibi,

Bu Alandaki Eğitimlerimiz;

‘AKTÜERYA HUKUKU VE BİLİRKİŞİLİK İLERİ EĞİTİM PROGRAMI’ Sertifikası, Türavak-Eskişehir Barosu, Sema Güleç Uçakhan 04-05/11-12/18-19 Haziran 2016 Tarihli Eğitimi.
‘İŞ VE SOSYAL GÜVENLİK HUKUKU SEMİNERİ’, Türkiye Barolar Birliği’nin Düzenlemiş Olduğu Seminer Katılım Belgesi.
'YENİ GELİŞMELER IŞIĞINDA BEDENSEL ZARARLARIN TAZMİNİ' Konulu Türkiye Barolar Birliği Ve Hacettepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nin Düzenlemiş Olduğu Uluslararası Kongre Katılım Belgesi.

"Amacımız ; hukuki yardıma ihtiyaç duyduğunuz anda ulaşılabilir olmak, sizin için konuyu doğru şekilde analiz etmek ve talep ettiğiniz çözümü tüm detaylarını ile sunabilmektir."

Hizmetlerimiz hakkında detaylı Bilgi almak için bizimle iletişime geçin..

İletişim

Bizim ile İletişime Geçebilirsiniz.